تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

خسرو حیدری: نیم فصل دوم برای من بسیار مهم است


خسرو حیدری، یکی از باتجربه های استقلال است که منصوریان به او امید زیادی دارد. خسرو همیشه بی حاشیه به کارش ادامه می دهد و به همین دلیل، حالا بیش از هر زمان دیگری به سرمربی استقلال نزدیک است. اخیرا منصوریان با او و امید ابراهیمی در روزهایی که با رحمتی مشکل دار شد، جلسه گذاشت تا نشان دهد حالا آنها بزرگ ترهای تیمش هستند. حتی باشگاه اعلام کرد، مسئولیت مذاکره با سجاد شهباززاده و منتظری برای بازگشت به استقلال، به عهده خسرو افتاده است. این نشان می دهد وظیفه حیدری حالا در استقلال بسیار فراتر خواهد بود.

او در پاسخ سوال جام جم درباره مذاکره با این بازیکنان می گوید: من که مسئول نقل و انتقالات نیستم و تنها به باشگاه گفتم می توانم وضعیت آنها را جویا شوم. همین. خسرو درباره صحبت با پژمان منتظری توضیح می دهد: پژمان از دوستان نزدیک من است و با او تماس گرفتم که گفت در الاهلی می ماند. آقای افتخاری هم حضور داشتند. امیدوارم پژمان در الاهلی موفق باشد.
حیدری درباره وظایف سنگین خود در استقلال می گوید: من بازیکن استقلال هستم و تلاش می کنم در خدمت تیم باشم. درباره بازیکنان هم همان طور که گفتم، فقط قرار شد درباره شرایطشان بپرسم و باشگاه را در جریان بگذارم.
خسرو که نیم فصل اول را در استقلال خوب شروع کرد، پس از بازگشت از مصدومیت نتوانست دوباره همان بازیکن آماده شود. حیدری در این باره توضیح می دهد: من مصدوم شدم و در بازگشت، دوباره بازی های بسیار سخت و سنگینی داشتیم. راستش من نتوانسته بودم از نظر بدنی به آمادگی صددرصد برسم. بازی با تراکتور و نفت واقعا سنگین بود. قطعا در تعطیلات تلاشم را دو چندان می کنم. من اواخر نیم فصل آماده نبودم، ولی قطعا در نیم فصل دوم شرایط فرق خواهد کرد.
وینگر راست آبی ها درباره شرایط خودش و تیم در دور برگشت بازی ها می گوید: بازی های نیم فصل دوم برای من بسیار مهم خواهد بود. می خواهم با آمادگی بیشتری در خدمت تیم باشم. در نیم فصل اول مصدومیت نابهنگامی داشتم که من را کمی عقب انداخت و ان شاءالله بتوانیم در نیم فصل دوم شرایط بهتری داشته باشیم.
خبرهای رسیده از داخل باشگاه استقلال حکایت دارد که اخیرا خسرو حیدری با سجاد شهباززاده برای بازگشت به استقلال صحبت کرده که این بازیکن در گفت وگو با او تاکید …

اخبار پیشنهادی:

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.