تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

خروجی های استقلال در انتظار ساعات سرنوشت ساز


به گزارش بولتن نیوز، استقلال با منصوریان در نیم فصل اول جا به جایی های زیادی داشت و بعد از خروج ۸ بازیکن از جمع آبی ها، سرمربی استقلال با استفاده از تمام سهمیه لیگ برتری خود، مرد اول نقل و انتقالات بود. علاقه منصوریان به نقل و انتقالات در کنار نمایش های دور از انتظار برخی بازیکنان باعث شده تا این تیم و بازیکنان نامدار آن در صدر اخبار جا به جایی های نیم فصل حضور داشته باشند.
سرمربی آبی ها که در اولین روزهای حضور در استقلال بازیکنانی مانند برهانی، عمران زاده و طالب لو را از این تیم کنار گذاشت نشان داده که برای پایان همکاری با ستاره ها و بازیکنان نامدار، هراسی از نام آنها ندارد تا لیست او در نیم فصل باور پذیر جلوه کند. منصوریان روز یکشنبه در جلسه با افتخاری و عبداللهی احتمالا از لیست رسمی و نهایی خود رونمایی خواهد کرد.
امین حاج محمدی؛
مدافع گران قیمت استقلال که یکشنبه بعد از دو روز غیبت در تمرین آبی ها حاضر شد با توجه به حضور روزبه چشمی در نیم فصل دوم لیگ، جدا شده شماره یک این تیم خواهد بود.

فرشید باقری؛
هافبک دفاعی آرام و کم حرف که کادرفنی استقلال عقیده دارند به دلیل جو سنگین این تیم هنوز با آبی ها وفق پیدا نکرده و به همین دلیل در ارائه کیفیت اصلی خود ناکام است. باقری مانند همیشه با چهره ای آرام و البته کم حرف این روزها در اردوی استقلال حضور پیدا می کند.

بختیار رحمانی؛
وارث پیراهن محبوب شماره ۷ استقلال که در روزهای ابتدایی لیگ تصاویر خنده های ادامه دار او از تمرین استقلال بیش از هرچیزی از او منتشر می شد، در روزهای گذشته بی حاشیه در تمرین حاضر می شود و کمتر از همیشه با دیگران صحبت می کند.

آرش افشین؛
افشین برای درخشش دوباره به استقلال پیوست اما فرصت کافی برای درخشش در جمع آبی ها را نیافت. مهاجم جنوبی آبی ها به دنبال شرایطی است تا بتواند بیشتر از نیم فصل اول بازی کند و به نظر می رسد به همین دلیل او نیز تمایل زیادی به ماندن در استقلال ندارد.

مهدی رحمتی؛
دروازه بان استقلال که البته شرایط او با بقیه بازیکنان متفاوت است. رحمتی بعد از هفته های درخشان در روزهای پایانی لیگ درگیر حواشی شد که به نظر می رسد برای او هزینه زیادی خواهد داشت. کاپیتان آبی ها در روزهای گذشته هر چند برخوردی نه گرم و نه سرد با خرمگاه و منصوریان داشت اما چهره او در تمرین با گذشته متفاوت است و کمتر می توانیم تصویری از لبخند او پیدا کنیم.

منبع: ورزش ۳

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.