تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

خانم سفیری که مراسم رقاصی صهیونیست ها در منامه را برگزار کرد/ بازوی فرهنگی رژیم اسرائیل در بحرین چه می کند؟ +عکس و فیلم


خانم سفیری که مراسم رقاصی صهیونیست ها در منامه را برگزار کرد/ بازوی فرهنگی رژیم اسرائیل در بحرین چه می کند؟ +عکس و فیلم

سرویس جهان مشرق – شور و اشتیاق زائد الوصف رسانه های رژیم صهیونیستی در ازای سفر هیئتی از بازرگانان صهیونیستی به کشور بحرین که چند روز پیش صورت گرفته است، نشان دهنده عمق دستاورد سفر این هیئت صهیونیست به بحرین در مسیر عادی سازی روابط با کشورهای عربی است. استقبال گرمی که از هیئت صهیونیستی در بحرین صورت گرفت و رسانه های اسرائیلی بخش هایی ویدئویی از آن را منتشر کردند، نشان می دهد که این سفر، فراتر از یک سفر با پروتکلهای عادی بوده و از عمق روابط صمیمی بین رژیم آل خلیفه و رژیم صهیونیستی حکایت دارد.
یکی از فیلم های منتشر شده در همین رابطه، فیلمی است که عناصر تندروی یهودی را نشان می دهد که با لباس های سنتی خود با شیوخ آل خلیفه در منطقه سار در غرب منامه در حال رقص و نوشیدن مشروبات الکلی هستند.
این هیئت یهودی که به مناسبت عید «حنوکا» (عید روشنایی) با بازرگانان بحرینی می رقصیدند، از نیویورک به این کشور سفر کردند و همه اعضای آن بازرگان نبودند. بنابر اعلام شبکه دهم رژیم صهیونیستی «جنبش حباد» که به منامه سفر کرد، آهنگ «صهیونیسم» را خواند که از بارزترین جملات آن، این است که «هیکل (ادعایی) را بنا خواهیم کرد، هیکل را بنا خواهیم کرد و شهر صهیون پر خواهد شد» (که اشاره به شهر اشغالی قدس دارد) آنچه در این میان عجیب به نظر می رسید، همنوایی آل خلیفه با آهنگ های صهیونیستی در زمینه اشغال نهایی قدس بود. برپایی این مراسم ها و لباس های سنتی صهیونیست ها در این سفر نشان می داد که برخلاف ادعای مطرح شده دولت بحرین که این افراد را تجار آمریکایی می خواند، درست نیست و آنها تاجران و حاخام های یهودی تندرو بودند.
سایت اینترنتی صهیونیستی تایمز آف اسرائیل …

اخبار پیشنهادی:

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.