تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

حمله ناگهانی به جادوگر اسفند ۹۴

حمله ناگهانی به جادوگر اسفند ۹۴

حمله ناگهانی به جادوگر اسفند 94

به گزارش همشهری،کری خوانی های شیرین و شیک از جذابیت های همیشگی فوتبال است. حالا اینکه بعضی ها هم هستند که این اتفاق جالب و جذاب را به دعوا و توهین بکشانند. یک بحث دیگر است وگرنه خود کری بازی را اصلا نمی شود و نباید از فوتبال دور کرد. این روزها حضور فرهاد مجیدی در ورزشگاه آزادی و پر شدن تقریبی سکوها، همچنان از سوژه های جذاب شبکه های مجازی به شمار می رود. این قدر جذاب که علی کریمی هم در آخرین پست اینستاگرامی اش طعنه ای به آن زده و بنویسد: «تیم ما بدون حضور من و امثال من ۸۰۰۰۰ تا می ان» از آن دست پست های باحال و جذاب که کلی فرصت کری خوانی بین سرخابی را فراهم کرده بود اما جادوگر پرسپولیسی ها حتما گمان نمی کرد که این پست او را به قربانی جدید شبکه های اجتماعی تبدیل کند.

*دیروز رحمتی؛ امروز کریمی
کاپیتان آبی ها تا دیروز سوژه اینستاگرام بود. آن قدر به سیدمهدی رحمتی توهین کردند که تمام پست های قبلی اش را پا کرد و نوشت تا وقتی که ادبیات هواداران اصلاح نشود بر نمی گردد. اقدام رحمتی اما با حمایت هم تیمی هایش و حتی پرسپولیسی ها هم همراه شد، برهانی و طارمی و… هم پست هایشان را دیلیت کردند. کاری که علی کریمی انجام نداد(!) جادوگر اینجا هم متفاوت است. او اکانت اصلی اش را پاک کررد!

*یک خداحافظی دیگر
علی کریمی و خداحافظی هایش همیشه خبرساز بوده اند. خداحافظی از پرسپولیس، خداحافظی ها از تیم ملی و این بار خداحافظی از اینستاگرام. او که از پرطرفدارترین چهره های ایرانی این شبکه بزرگ اجتماعی بود. در اقدامی غیرمنتظره حساب کاربری (اکانت) خودش را دیلیت کرد. این یعنی یک خداحافظی واقعی با اینستاگرام یعنی اگر علی کریمی بخواهد دوباره به دنیای اینستاگرام بازگردد باید همه چیز را از صفر شروع کند.

 

اخبار ورزشی – همشهری

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

, , , , , ,

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.