تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

حمله مرد برهنه به دختر دانشجوی لخت در حمام +عکس


حمله مرد برهنه به دختر دانشجوی لخت در حمام +عکس

 

صدای فریادهای کمک خواستن دختر دانشجو در حمام به گوش میرسید ! دختر دانشجو در حمام لخت شده بود که مرد همسایه لخت و برهنه داخل شد …! به گزارش ایران ناز دختر دانشجویی که به تنهایی زندگی میکرد وقتی درون حمام خانه اش لخت شده بود با دیدن مرد همسایه که برهنه وارد حمام شوکه شد !

حمله مرد برهنه به دختر دانشجوی لخت در حمام +عکس

دختر دانشجو زمانی که در حمام بود فکرش را هم نمی کرد که مرد همسایه چه نقشه ای دارد. مرد پناهجو با اینکه متاهل بود بارها و بارها به دختر دانشجویی که همسایه آن ها بود پیشنهاد همخوابی می داد اما همیشه با مخالفت این دختر دانشجو مواجه می شد.

 

تا اینکه این مرد مراکشی که از سال ۲۰۰۵ به آلمان مهاجرت کرده بود یک شب زمانی که دختر دانشجو همسایه که تنها زندگی می کرد در حمام بود  در را باز کرد و به آرامی وارد خانه وی شد. سپس لباس هایش را در آورده به طرف در حمام می رود تا نیت پلید خود را عملی کند اما دختر دانشجو متوجه حضور مرد همسایه در خانه می شود و پس از درگیری با وی او را در حمام زندانی کرده از خانه خارج می شود و با پلیس تماس می گیرد، پس از حضور پلیس این دختر جوان به طرف ماشین پلیس با وضعی نامناسب میرود و از آن ها طلب کمک می کند، پلیس نیز با اقدامات امنیتی این مرد کثیف را دستگیر می کنند

 

مطالب مرتبط:

 

خودکشی پدری به خاطر عکس برهنه دخترش (عکس)

 

اعطای وام با وثیقه گرفتن عکس لخت دختران +تصاویر

 

گردش لخت و مختلط در اولین پارک حمام دنیا +تصاویر

 

تصاویری نایاب از شنای مختلط زنان و مردان در ایران

 

رابطه جنسی عروس و داماد برهنه در جلوی چشم مهمانان +تصاویر

 

دستگیری عروس و داماد برهنه در خیابان (عکس)

 

چگونگی رابطه جنسی در کشورهای مختلف جهان!لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.