تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

جواب معمای آن چیست که چهار در دارد هر درش ۳ در دارد وهر درش ۳۰ در

هلی زلکا – معماها :

zeleka.blogfa.com/post-145.aspxTranslate this page

سیاهی چشم. ۳– عجايب صنعتي ديدم در اين دشت، درخت پرگلي بي سايه ميگشت؟ … ۲۴– آن چيست كه چهار در دارد و هر درش سه در و هر يك از اين درها سي در؟ سال و ماه و روز است كه بترتيب: سال چهار فصل دارد، فصل سه ماه و هر ماه ۳۰ روز است. … ۵۷- طرفه قصري ديده ام بي در دور هرحلقه، حلقه اي ديگر هر كه بگشايد اين معما را قطره آب آيدش ز بصر؟ پیاز.

معما با جواب – تالار گفتمان کلاس ششم

darklord.vcp.ir/forum/thread-66976-34341.htmlTranslate this page

Dec 17, 2013 – 3– عجایب صنعتی دیدم در این دشت، درخت پرگلی بی سایه میگشت؟ آسمان پرستاره … ۲۴- آن چیست که چهار در دارد و هر درش سه در و هر یک از این درها سی در؟ سال و ماه و روز است که بترتیب: سال چهار فصل دارد، فصل سه ماه و هر ماه ۳۰ روز است.

چیستان؟

maseh.rozblog.com/Translate this page

آن چيست كه چهار در دارد و هر درش سه در و هر يك از اين درها سي در؟ سال و ماه و روز است كه بترتيب: سال چهار فصل دارد، فصل سه ماه و هر ماه ۳۰ روز است …

آن چیست که چهار در دارد…وهر درش سه در…و هر یک از این درها سی …

facenama.com/view/post:233276102Translate this page

۱۳۹۲/۱۱/۱۵ – ۱۳:۱۲٫ آن چیست که چهار در داردوهر درش سه در…و هر یک از این درها سی در؟ … Ehsan : 1392/11/29 – 19:17 اینو که خودم بهت گفتم شیطون. کلیه محتوای این …

جواب معمای آن چیست که چهار در دارد هر درش ۳ در دارد وهر درش ۳۰ در

blogreader.ir/…/جواب+معمای+آن+چیست+که+چهار+در+دارد+هر+درش+۳+در+دارد+…

جواب معمای آن چیست که چهار در دارد هر درش ۳ در دارد وهر درش ۳۰ در … توهمی درونی برای بدست آوردن رویاهایی که هیچ وقت بهشون نمی رسیم که در نهایت در دودی نامرئی و در …

سرگرمی و نشاط – چیستان

labkhand253.blogfa.com/cat-4.aspxTranslate this page

در این صفحه ۴ تا سوال هستش باید اون ها رو سریع جواب بدی حق فکر کردن نداری حالا بگذار ببینم چقدر باهوش هستی … عدد ۳۰ رو به جواب اضافه کنید. …. ۳– اين ۵ صاحبخانه هر كدام نوشيدني متفاوت مي نوشند، سيگار متفاوت مي كشند و حيوان خانگي متفاوت نگهداري مي كنند. ….. آن چيست كه چهار در دارد و هر درش سه در و هر يك از اين درها سي در؟

چیستان و معماهای جالب و خواندنی – سايت تخصصي موبايل

forum.mobilestan.net › … › SMS › آرشیوTranslate this page

Jul 1, 2010 – 3– شیب یک طرف پشت بام شیروانی شکلی ، ۶۰ درجه و طرف دیگر ۳۰ درجه است ، خروسی روی … ۹- آن چيست که نه دست دارد و نه پا، در همه جاي زمين است و نمي رود به هيچ جا؟ …. جواب چيستان : تنها در صورتي ممكن است كه دو دوست، هر يك با مادر شوهر مرده يا مطلقه ديگري …. ۱۹ – اكنون چهار تن از پيامبران زنده هستند، آن چهارتن كدامند؟

انواع چیستان ها – صفحه ۲ – سناتورها

www.senatorha.com/forum/showthread.php?t…2Translate this page

جواب چيستان … حالا از كجا بدانيم بچه اي كه در پرنده در شكم دارد حلال است يا حرام؟ -۶۵. جواب چيستان ….. آن چيست كه چهار در دارد و هر درش سه در و هر يك از اين درها سي در؟ -۴۰.

صفحه دوم – مرکز اطلاعات شهری ارومیه

www.urmiacity.com/sargarmi/chistan/porsehs2.aspTranslate this page

مي دانيم اگر ته هر چيزي را بكَنند كوتاه مي شود و هر چه را از اطرافش بكَنند باريك مي شود. آن چه چيزي … آن چيست كه چهار در دارد و هر درش سه در و هر يك از اين درها سي در؟ -۲۰ … آن كدام واژه است كه باسوادترين و دانشمندترين مردم دنيا نيز آنرا غلط تلفّظ مي كنند؟ –۳۰ …

معما [بایگانی] – صفحه ۴ – تالار گفتگوی باهم – مرکز رسانه مجازی …

۱۰۰۰۶۰۱۶٫ir/baham/archive/index…/t-223-p-4.htmlTranslate this page
May 9, 2013 – 100+ posts – ‎۵۳ authors

جواب این سوال بستگی به خلاقیت شما داره این صفحه آزمایشگاه پروفسور دودوتا … معما: در گودالي به طول ۴/۲ متر (چهار و دو دهم) و به عرض ۳/۴ متر (سه و چهار دهم) ، چند متر …. آن چيست که دو پا دارد و دو پاي ديگر هم قرض مي کند و مي رود و کسي هم به گردش نمي رسد؟ ….. و هر دو نگهبان ميدانند كه كدام دروازه مرگ است وكدام دروازه زندگي.


مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.