تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

جواب معمای پنج عددی را که جمع کنیم میشود ۳۰

جام نیوز :: JamNews – معمایی بسیار سخت برای مهندسین!

www.jamnews.ir/detail/News/430200
Jan 1, 2015 – تست هوش معمایی بسیار سخت برای مهندسین! به این مطلب … جواب:پنج تا عدد پانزده که ارقامش با هم جمع شوند. … اگر بتوانیم با ۰٫۵ جمع کنیم جواب میشه ۱۳+۱۳+۳+۰٫۵+۰٫۵ … ۱۱ +۱۱ ( میشود ۲۲) با هفت میشه ۲۸ +۱+۱ =۳۰ …. قطعا جمع پنج عدد فرد ، عددی زوج نخواهد شد ، اما می توان با استفاده از ترفندهایی این کار را انجام داد !

اما وقتی ۴۴ را بر ۳ تقسیم کنیم باقی مانده ی آن ۲ می شود (زیرا ۲+۱۴×۳=۴۴) بنابراین مجموع ارقام A۲ هرگز نمی تواند برابر با ۴۴ باشد. … پاسخ معما و سوال (۳۰): … فرض کنیم که عددی ۸رقمی با همان مشخصات وجود داشته باشد از آن جا که این عدد باید دست کم یک … در یکی از سه تایی هایی که با هم جمع شده اند یک عدد زوج و دو عدد فرد وجود دارد.

جواب معمای پنج عددی را که جمع کنیم میشود ۳۰ – بلاگ ریدر

blogreader.ir/list/جواب+معمای+پنج+عددی+را+که+جمع+کنیم+میشود+۳۰.html

جواب معمای پنج عددی را که جمع کنیم میشود ۳۰. ماجرای نامه به رهبر انقلاب از زبان هاشمی. هاشمی رفسنجانی پس از یک سال گذشت از نامه به رهبر انقلاب که برخی آنرا پیش …

به همین ترتیب ثابت می شود عددی که از تبدیل دوری عدد اخیر به دست می آید، یعنی cdeab هم بر ۴۱ بخش پذیر … پاسخ معمای ریاضی ‘ضرب اختصاصی و مشارکت ارقام’.

۹ ۸ ۷ ۶ ۵ ۴ ۳ ۲ ۱ = ۱۰۰ – آی هوش

www.ihoosh.ir/Articles/Article.aspx?id=61381

May 11, 2014 – معما و سرگرمی ریاضی, معمای ریاضی, ۹ ۸ ۷ ۶ ۵ ۴ ۳ ۲ ۱ = ۱۰۰٫ … معمای ریاضی معمای عددی … نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس … با اعداد فرد ۱۳۵۷۹۱۱۱۳۱۵ طوری باهم جمع کنید که جواب ۳۰ بشه فقط از ۵ رقم …. اگه بخوایم پنج رقم از این اعداد رو با هم جمع کنیم پس باید ۵+۱ بشه چون ۵ خودش …

Mar 15, 2016 – پاسخ معمای جمع اعداد فرد بین ۱ تا ۱۵ که بشود ۳۰ – بلاگ ریدر blogreader.ir/. … در پنج … حل معمای مجموع پنج عدد فرد که جواب ان سی شود · معلومات درباره سریال جودا اکنر … ۲- اگر مجموع واختلاف را با هم جمع کرده،بر۲ تقسیم کنیم عدد بزرگ تربه دست می آید. …. قانون : هر عددي در ۱۰۱ ضرب شود در حاصل دوبار تكرار مي شود.

Apr 3, 2015 – پنچ رقم از این اعداد را جمع کنید تا به جواب ۳۰ برسید … امکان نداره پنج تا عدد فرد رو با هم جمع شه و عدد زوج نتیجه ش بشه. … میگم که نمیشه قربونت. … اسم و آدرس بدم پیک کنم در خونه 🙂 …. مثلا ۳ را ۳ بار جمع ببندیم میشود بازم فرد

انجمن ریاضی [بایگانی] – انجمن های هواداران پرسپولیس

www.arteshesorkh.com › … › فوتبال داخلیآرشیو
Jul 14, 2009 – 69 posts – ‎۱۱ authors

هر عدد فرد بزرگتر از ۵ را ميتوان به صورت حاصل جمع سه عدد اول نوشت. … من یه جور دیگه حل کردم جواب ۳۱ دراومد با استفاده از هم نهشتی مرسی جواد … پدر بعد از شنیدن اعداد میگوید: حاصلضرب دو عددی که آنها انتخاب کرده اند، ۸ یا ۱۶ می باشد. …. اگر این عدد را در پنج ضرب کنیم حاصل: ۷۱۴۲۸۵ میشود! … پدرش ۳۰ سال دارد

می‌شود به این نتیجه رسید که امام علی خواسته طوری جواب را بدهد که کاملاً در ذهن بماند. … که هر ماه مشتمل بر ۳۰ روزاست بنابر این ایام سال نزد ایشان۳۶۰روز بوده است که سپس ۵روز …. که اگر عدد ۲۵۲۰ را بر تک تک اعداد ۱ تا ۹ تقسیم کنیم حاصل عددی صحیح است و … كه اگر اين عدد رو با ۱۰ جمع كنيم /پولي كه صاحب رستوران به هر نفر پس داده .

Jul 27, 2014 – 39 posts – ‎۱۰ authors

پنج رقم از اعداد زیر را به گونه ای بچینید تا حاصل آن عدد ۳۰ شود تکرار اعداد ، اشکالی ندارد استفاده از علایم دیگر ممنوع. … مي شود ۱۰۰ اما چرا وقتي برعکس عمل مي کنيم و ۲۵ درصد را مجددا” از ۱۰۰ کم مي کنيم جواب مي شود ۷۵ ؟ … يادمه کوچيک که بوديم يک شوخي رايج بود مي گفتند: … جای علامت سوال چه عددی باید نوشت ؟

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.