تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

جزئیات و علت مرگ نوعروس جوان در مسافرخانه مشهد


جزئیات و علت مرگ نوعروس جوان در مسافرخانه مشهد

 

عروس جوان و زیبا در اتاق ۱۰۱ مشهد به زندگی خود پایان داد . به گزارش ایران ناز جسد نوعروس رجوانی که در یکی از مسافرخانه های  مشهد اتاق رزرو کرده بود ، روی تخت اتاقش پیدا شد ..به‌دنبال کشف پیکرتازه عروس دریکی از مسافرخانه‌های مشهد، تحقیقات جنایی برای افشای رازمرگ مرموز وی آغازشده است. این درحالی است که تیم جنایی درکنار پیکرزن جوان دستنوشته‌ای یافته‌اند که از مرگ خودخواسته وی حکایت دارد اما در بازرسی از اتاق او هیچ مدرکی که با آن دست به خودکشی زده باشد بدست نیامد.

 

ساعت ۱۲ ظهر پنجشنبه ۲۷ آبان، صاحب مسافرخانه‌ای با پلیس تماس گرفت و از مرگ مشکوک یکی از مسافرانش خبر داد. به دنبال این خبر تیم جنایی به همراه بازپرس کشیک قتل مشهد راهی محل حادثه شدند. آنها با ورود به اتاق ۱۰۱ مسافرخانه با جسد زن جوان روی تخت روبه‌رو شدند.

 

صاحب مسافرخانه در بازجویی‌ها به بازپرس احمدی‌نژاد گفت: دو روز قبل زن جوان به اینجا آمد و اتاقی اجاره کرد. صبح روزی که به اینجا آمد از مسافرخانه رفت وحدود ساعت ۲ نیمه شب برگشت. اما بعد از آن از او خبری نشد و او در اتاقش را باز نکرد. بعد از ۲۴ ساعت نگران شده و در اتاقش را زدم اما جواب نداد. با کلید یدک وارد اتاق شدم که جسد او را روی تخت دیدم.

 

ازسوی دیگر تیم جنایی درنخستین بررسی‌ها هیچ علایمی از ضرب و جرح روی بدن زن جوان- زیبا-ندیدند. اما از بازرسی اتاق چند نوشته به‌دست آمد که به نظر می‌رسید زن جوان دست به خودکشی زده است. در دستنوشته‌ها آمده بود: «۴ ماه قبل ازدواج کردم اما بعد از مدتی متوجه شدم که شوهرم معتاد است و تصمیم به جدایی گرفتم و…»

 

روی دستنوشته‌ای دیگر اسم دارویی به چشم می‌خورد و… باتوجه به پیدا شدن دستنوشته‌ها و نبود علایم ضرب و جرح به نظر می‌رسد که زن جوان بیرون از مسافرخانه دارو مصرف کرده و بعد از ورود به اتاق جان باخته است.پس ازتحقیقات مقدماتی و به دستور بازپرس احمدی‌نژاد، جسد برای تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد و بررسی‌ها در این خصوص تا رفع ابهام‌ها ادامه دارد

 

مطالب مرتبط:

 

عکس هایی باور نکردنی از خودکشی عروس خانم

 

بازیگر زن زیبا در هتل خودکشی کرد +عکس

 لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.