تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

ثبت تخلف جدید توسط دوربین های جاده ای


3002381

ثبت تخلف جدید توسط دوربین های جاده ای

رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی با اشاره به نصب ۳۰۰ دوربین‌ جدید در جاده‌های کشور از اعمال جریمه الکترونیکی برای خودروهایی که فاصله عرضی مجاز را رعایت نمی‌کنند، خبر داد.

سردار تقی مهری در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اجرایی شدن ۲ فاز از ۳ فاز نصب دوربین‌های جاده‌ای اظهار کرد: در حال حاضر و به‌دنبال برنامه مشترک پلیس و وزارت راه و شهرسازی در خصوص افزایش کنترل و نظارت‌های الکترونیکی در جاده‌های کشور، ۲ فاز از ۳ فاز نصب دوربین‌های جاده‌ای به اتمام رسیده و ۳۰۰ دوربین جدید به دوربین‌های موجود اضافه شده است.

رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده مقرر شد تا پایان فاز سوم، ۶۰۰ دوربین‌ به دوربین‌های موجود افزوده شده تا کنترل الکترونیکی بیشتری بر جاده‌های کشور اعمال شود.

وی گفت: دوربین‌های جدید نصب‌شده به قابلیت‌های جدیدی مجهز شده‌اند که این قابلیت‌ها امکان شناسایی و ثبت تخلفات رانندگی بیشتری را به این دوربین‌ها داده است.

مهری خاطرنشان کرد: دوربین‌های جدید نصب‌شده قادرند تا علاوه بر ثبت تخلف سرعت غیرمجاز، سبقت غیرمجاز و سرعت میانگین خودروها، فاصله مجاز طولی و فراتر از آن فاصله مجاز عرضی خودروها در جاده‌ها را نیز کنترل کنند و خودروهایی را که فاصله طولی و عرضی مجاز را رعایت نکنند، به‌صورت الکترونیکی شناسایی و اعمال قانون کنند.

نوشته ثبت تخلف جدید توسط دوربین های جاده ای اولین بار در پدیدار شد.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.