تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

توهین حامد بهداد به بوعلی سینا در روز پزشک +تصویر


توهین حامد بهداد به بوعلی سینا در روز پزشک +تصویر

توهین حامد بهداد به بوعلی سینا در روز پزشک حامد بهداد بازیگر ایران در نقد پزشکان به بوعلی سینا توهین کرد

توهین حامد بهداد به بوعلی سینا

توهین حامد بهداد به بوعلی سینا در نقد فعالیت های پزشکان امروزی باعث ناراحتی مردم ایران شد زیرا که بوعلی سینا یکیhamed-bahdad-booalisina

از بزرگان ایرانی در دنیا می باشد و باعث افتخار مردم ایران و اقدامات پزشکان امروزی ربطی به بوعلی سینا ندارد که حامد بهداد با

توهین به بوعلی سینا به نقد پزشکان پرداخته است .

حامد بهداد بازیگر سینما در اقدامی عجیب به حکیم بوعلی سینا در روز پزشک توهین کرد و بدین شکل انتقاد خود را از پزشکان اعلام کرد؛ رویکردی که با هیچ منطقی سازگار نیست و یکی از نشانه‌های افراط در نقد پزشکان است و نقدهای صحیح درباره چالش‌های مختلف در حوزه سلامت را نیز لوث می‌کند.

حامد بهداد امروز که مصادف با روز بزرگداشت حکیم بوعلی سینا طبیب معتبر ایرانی و روز پزشک است، پستی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر کرده که حاوی تصویر معکوس بوعلی سینا است. این اقدام مشخصاً به معنای توهین به صاحب عکس است و بنابراین حامد بهداد که بعید است بدون علم دست به اقدام زده باشد، مشخصاً به بوعلی سینا توهین کرده است.

بهداد در ماه‌های اخیر پست‌های متعددی در حساب کاربری‌اش در اینستاگرام در انتقاد از پزشکان و درباره خطاهای پزشکی منتشر کرده و بعد از ماجرای فوت عباس کیارستمی و توهین یک پزشک به داریوش مهرجویی، بهداد با شدت عمل بیشتری در این زمینه اقدام کرد و بر استمرار در انتقاد از پزشکان اصرار دارد؛ اصراری که حالا رنگ لجبازی به خود گرفته است.

عکس توهین حامد بهداد به بوعلی سینا در روز پزشک را مشاهده میفرمایید .

625972_399

بدون تردید نقد پزشکان متخلف و پیگیری حقوقی و رسانه‌ای خطاهای پزشکی در راستای افزایش حساسیت و کاهش این خطاها، اقدام مثبتی است و «تابناک» نیز به صورت مستمر به نقد در این چارچوب پرداخته اما اینکه کل جامعه پزشکی را هدف نقدر قرار داد، حکم خروج از دایره انصاف را دارد و اینکه هر روز پزشکان را هدف قرار داد نیز نوعی بی‌انصافی است که در عمل به بی‌اعتمادی مطلق بیماران به پزشکان منجر می‌شود.

بر این اساس انصاف حکم می‌کند، اعتدال را در این زمینه مد نظر قرار دارد و با رفتار افراطی، به گونه‌ای عمل نکرد که اگر نقد صحیحی نسبت به شماری از خطاهای پزشکی نیز مطرح شد، شنیده نشود و نقدهای منصفانه نیز در سایه لوث شدن این اعتراضات عصبی و دور از منطق قرار گیرد.

بدون تردید انتشار معکوس تصویر بوعلی سینا که نقشی در خطاهای پزشکی یا سورفتار گروهی از پزشکان امروزی ندارد، به جز توهین به تاریخ علم و فرهنگ در ایران معنای دیگری ندارد و اگر واقعاً این پست بهداد در شرایط غیرطبیعی منتشر شده، انتظار می‌رود بهداد توهینی که به این چهره تاریخی ایران انجام داده را جبران کند.

نکته قابل تامل اینکه اگرچه گروهی از کاربران در انتقاد از بهداد، انتشار معکوس تصویر بوعلی سینا رو نهی کرده‌اند اما این پست تاکنون بیش از هشت هزار لایک خورده که نشان می‌دهد بسیاری از طرفداران بهداد نیز متوجه ابعاد حرکت زشتِ رخ داده نشده‌اند و بدین شکل یک بازیگر با تکیه بر شبکه‌های اجتماعی می‌تواند یک جریان حتی علیه ابوعلی سینا راه بیاندازد!

گرداوری شده توسط مجله فرهنگی هنری بیوگرافی ۹۸

نوشته توهین حامد بهداد به بوعلی سینا در روز پزشک +تصویر اولین بار در بیوگرافی ۹۸ پدیدار شد.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.