تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

توزیع کارت های جدید بانکی خرید کالا آغاز شد


به گزارش روز یکشنبه خبرنگار ( ایبِنا )، محمد طحان پور با اشاره به اینکه متقاضیان پس از دریافت این کارت ها هر نوع کالایی را می توانند خریداری کنند، افزود: رقم این کارت ها ۱۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومان با سود ۱۸ درصد است.
وی اجرای این طرح را با توجه به آزاد بودن انتخاب تعیین کالا از سوی مصرف کننده، سبب رونق اقتصادی و گردش مالی اعلام و تصریح کرد: مصرف این کارت ها از تعمیرات خانه تا خرید لوازم خانگی ایرانی و خارجی امکانپذیر است.
طحان پور با انتقاد از سخت بودن شرایط دریافت این کارت ها افزود: متقاضیان برای کارت های ۱۰ میلیون تومانی نیازمند ارائه فیش کسر از حقوق یا جواز کسب هستند و برای ارقام ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان باید وثیقه ارائه شود.
رییس اتحادیه لوازم خانگی با اشاره به برنامه ریزی اجرای طرح تعویض کالای کهنه با نو گفت: این طرح از سوی سازمان بهره وری انرژی برای کاهش مصرف برق ارائه شده است.
وی با اشاره به هماهنگی های انجام شده برای حضور تعدادی از کارخانه های تولیدکننده لوازم خانگی با کیفیت مناسب در این طرح ادامه داد: با توجه به اینکه لوازم خانگی تعیین شده در شهرستان ها تولید می شود، باید هماهنگی لازم انجام گیرد تا منفعت تولیدکننده تأمین و مانع از زیان مصرف کننده شود.
طحان پور با بیان اینکه نباید همه تولیدکنندگان در این طرح حضور یابند، گفت: پس از اجرای این طرح، باید کالای کهنه جمع آوری شده معدوم شوند تا کاهش مصرف انرژی اتفاق بیافتد.

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.