تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

تنها سوره اي که در ان دوايه سجده وجود دارد

greenzerebar،پنجره ای رو به دنیای جدید – جامع ترین معماهای قرآنی

www.greenzerebar.blogfa.com/…/ayaqoranmoema.asp…

آیه۱۵۴آل عمران و آیه آخر سوره فتح; کدام سوره ها سجده واجب دارند؟سوره های :« نجم … ۲۷- تنها سوره ای که در آن یازده قسم (سوگند )پیاپی وجود دارد کدام سوره است ؟ سوره مبارکه …

Jun 27, 2007 – در جز سی قرار دارد که ۳۷ سوره می باشد. محل آیهتنها سوره ای که یک آیه در آن ۳۱بار تکرارشده است: سوره ی …. درچهار سوره ی قران سجده واجب وجود دارد :.

قرآن – ۱۰۰ معمای قرآنی.

holy-book.blogfa.com/post-5.aspx

۲- تنها آیه ای که در آن سه بار کلمه قبله به کار رفته کدام آیه است ؟آیه ۱۴۵سوره … ۱۰- تنها سوره مدنی قرآن کریم که دارای بیشترین تعداد آیالت مکی است کدام سوره است ؟سوره انفال … ۲۴- پیامبری که پیش از او همنامی برای او وجود نداشت کیست حضرت یحیی که در آیه ۷مریم اشاره شده … ۶۱- نام دیگر کدام سوره سوره مضاجع است سوره مبارکه سجده.

سجده های واجب قرآن – پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت

www.hawzah.net/fa/Question/…/سجدهای-واجب-قرآن

اگر انسان به آیات مذکور گوش فرا دهد واجب است که سجده کند و اگر تنها آنها را … بر فرد جنب و حائض حرام است خواندن کلمه یا آیه ای از این سوره ها؛ چه آیه سجده باشد یا آیات … دارد را دقیقا نمیدانم ولی این چهار آیه این چهار سوره سجده واجب دارد الباقی مستحب است.

در قرآن كریم پانزده آیه وجود دارد كه به آنها آیات سجده می گویند این آیات در ۱۴ سوره آمده است (سوره حج دو آیه سجده دار مستحبی دارد). كسی كه قرآن می خواند هنگامی كه هر كدام از …

Aug 30, 2014 – آخرین سوره ای که بر پیامبر اسلام (ص) نازل شد : سوره «نصر» در سال یازدهم هجری … تنها سوره ای که ۷ سوگند پشت سر هم در آن سوره ذکر شده است : سوره شمس …. سوره هایی که سجده واجب دارند : «احکام و ذکر آن » : در ۴ سوره قرآن سجده واجب وجود دارد : ۱- آیه ۱۵ / سجده ، ۲ – آیه ۳۷ … عدد ۱۹ و رابطه آن با قـــرآن ( اعجاز آماری در قــرآن ) (۱)

دانستنی ها و معماهای قرآن و نماز – تالار گفتگوی هم میهن – Hammihan …

forum.hammihan.com › … › ادیان و مذاهبقرآن و عترت
Mar 31, 2013 – 15 posts – ‎۶ authors

تنها سوره ای که در آن آیه ای هست که در بین پیامبران فقط به پیانبر اسلام (ص) می فرماید که پیامت سنگین … درچهار سوره ی قران سجده واجب وجود دارد :

۱۶-تنها سوره ای که یک آیه در آن ۳۱ بار تکرار شده است: … ۳۳-سوره ای که تمام ۲۸ حرف عربی در آن وجود دارد: … نام «هشت قوم» در دو خط از قرآن بيان شده اين دو خط در كدام سوره قرار دارد؟ ۲۵٫ «ماجراي …. «آيه۲۱ سوره انشقاق » آخرين آيه اي است كه سجده مستحبي دارد.

قرآن و عترت

quran-eatrat.blogfa.com/

۲۷- تنها سوره ای که در آن یازده قسم (سوگند )پیاپی وجود دارد کدام سوره است ؟ سوره مبارکه … ۳۰- آیه ای که در آن کلمه قرآن دوبار تکرار شده است کدام آیه اسست ؟ ….. در كدام سوره قرآن به موضوع «سجده كردن فرشتگان به آدم عليه السلام » اشاره شده است؟ ۱۴۹٫

به سمت خــــــــــــــدا – چهار آیه قرآن که سجده واجب دارد – « وقتی ناامید شدی بدان که شیطان … چهار سوره در قرآن هست که در این سوره ها ، آیاتی وجود دارند که هنگام قرائت یا شنیدن آنها … اگر انسان به آیات مذکور گوش فرا دهد واجب است که سجده کند و اگر تنها آنها را …

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.