تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بانک صنعت و معدن با نسخه جدید استاندارد


به گزارش ایبِنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، گواهی نامه جدید مبتنی بر استاندارد ISO9001 نسخه ۲۰۱۵ می باشد که در آن بر مواردی مانند مدیریت ریسک، مدیریت دانش و شناخت محیط کسب و کار سازمان و ذینفعان آن تاکید شده است. سیستم مدیریت کیفیت قابلیت استقرار در سازمانها و صنایع مختلف تولیدی و خدماتی را دارد.
گزارش یاد شده می افزاید با توجه به اینکه نسخه ۲۰۱۵ استاندارد ایزو ۹۰۰۱ بر تفکر مبتنی بر ریسک تاکید دارد، ارتقای این طرز تفکر در کنار رویکرد فرایندی، مدیریت دانش و مشتری مداری که چارچوب کلی استاندارد مذکور را تشکیل داده اند، می تواند بیش از پیش نسبت به اثربخشی تسهیلات اعطایی بانک اطمینان ایجاد کرده و در به ثمر رسیدن برنامه های توسعه ای بانک و کشور نیز تاثیر قابل توجهی داشته باشد.
در این راستا، بانک صنعت و معدن با احترام و پذیرش رعایت الزامات بالادستی، سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001:2015) و اصل بهبود مستمر و با هدف کسب رضایتمندی مشتریان و ذینفعان، با تکیه بر دانش و خلاقیت کارکنان، خدمات خود را در بالاترین سطح کیفیت ارائه می نماید.
شرکت بین المللی S.G.S. سوئیس با بیش از ۱۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه استانداردهای بین المللی با استفاده از نیروی انسانی متخصص، ممیزی سیستم مدیریت کیفیت در بانک صنعت و معدن را بر عهده داشته است.
موفقیت یادشده در راستای رسالت این بانک توسعه ای و با تعهد و مشارکت مدیریت و کارکنان بانک و در پی اقدامات انجام شده جهت ارتقای اثربخشی نظام مدیریت کیفیت، بهبود مستمر فرایندها و مشتری مداری بدست آمده است.
یادآور می شود بانک صنعت و معدن نخستین بانک ایرانی است که از سال ۱۳۸۴ موفق به اخذ و تمدید اعتبار گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت، درسطح کلیه فرایندهای اصلی و پشتیبان بانک در ستاد و شعب سراسر کشور شده است.

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.