تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

تصادف وحشتناک بازیگر مشهور بخاطر لایک


تصادف وحشتناک بازیگر مشهور بخاطر لایک

 

به گزارش ایران ناز دو بازیگر مشهور فقط برای اینکه در حال رانندگی با سرعت بالا از خود فیلمی بگیرند و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند ، دچار سانحه تصادف وحشتناکی شدند. این  دو مرد جوان سوار بر خودروي کروکي شیک خود قصد داشتند از رانندگي با سرعت بالاي خود در ماشین مدل بالا به گزارش ایران ناز فیلم سلفی گرفته و با انتشار آن نظر کاربران را جلب کنند که با يک اتفاق ناگوار روانه بيمارستان شدند.این دو بازیگر با کامیون تصادف کردند!

 

تصادف وحشتناک بازیگر مشهور بخاطر لایک

به گزارش ایران ناز خودروي اين دو مرد جوان در اثر برخورد خودروي ديگر با کاميون زرد رنگي که جلوي آنها قرار داشت برخورد مي کند که منجر به مصدوميت آنها مي شود.

 

تصادف وحشتناک بازیگر مشهور بخاطر لایک

 در طول اين حادثه Incident دوربين همچنان در حال فيلم گرفتن است که در لحظه برخورد با کاميون صحنه سياه شده و تنها صداهايي در پس زمينه شنيده مي شود تا اينکه نيروهاي امداد و نجات در صحنه حاضر مي شوند. بر اساس گزارش رسانه هاي ترکيه، يکي از مردان درگير در اين تصادف Crash يک بازيگر Actor معروف ترکيه با نام “مصطفي آلابرا” ۷۰ ساله بوده که بر اثر شده جراحات وارده در بخش مراقبت هاي ويژه بيمارستان بستري است.

 

تصادف وحشتناک بازیگر مشهور بخاطر لایک

 

اين سانحه رانندگي در يکي از بزرگراه هاي استانبول رخ داده و مصدومان اين حادثه نيز به بيمارستان انتقال داه شده اند.پليس هنوز اطلاعاتي در خصوص اينکه اين بازيگر چگونه در اين تصادف درگير بوده جزئياتي منتشر نکرده است

 

 

مطالب مرتبط:

 

تصادف حمید استیلی با اتومبیل همسرش

 

مسخره ترین تصادف های دنیا

 

 لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.