تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

تست هاى تصادف ولوو ایکس سی ۹۰ | فیلم


تست هاى تصادف ولوو ایکس سی ۹۰
ولوو یکی از معتبر ترین شرکت های خودروسازی جهان که بیشتر با تولید خودروهای سنگین او را میشناسیم . ولی افراد حرفه ای میدانند که خودروهای سواری تولید این شرکت جزود ایمن ترین خودروهای جهان میباشد. غول های خودروسازی جهان این روزها روند متفاوتی در پیش گرفته اند و بر این باورند که مسئولیت بیشتری در برابر جان رانندگان و سرنشینان خودرو دارند.
این روزها در اندیشه استفاده از فناوری هایی هستند که تنها به رفاه مشتریان بسنده نکرده و سلامت جان آنها را تضمین می کند. خودروهای هوشمندی که می توانند به جای رانندگان به هدایت خودرو در مسیر درست پرداخته و حتی در موارد لازم به جای آنها ترمز کنند.
مدت زیادى است که کارخانه سوئدى ولوو (Volvo)، چگونگى ایجاد جراحات شدید و مرگ و میر حاصل از تصادفات خودرویى را به طور جدى رصد کرده است.
این گروه خودروسازى از این داده ها برای امن تر کردن خودروها در تصادفات جاده اى استفاده مى کند و هدفش از چنین مطالعه اى را افزایش امنیت سرنشینان در برابر حوادث عنوان کرده است.
در حال حاضر ولوو متعهد شده تا سال ٢٠٢٠، خودروهاى SUV و سوارى را تولید کند که به هیچ کدام از سرنشینانش آسیب جدى وارد نکرده و به شکلى کامل از مرگ و میر آنها جلوگیرى کند.

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.