تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

بیش از ۹۰ درصد منابع بانک شهر مردمی است


به گزارش ایبِنا به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مرتضی خامی در همایش سراسری روسای شعب بانک شهر با اشاره به بازار رقابتی در سیستم بانکی گفت: اگر امروز مشکلی برای بانک شهر ایجاد می شود، مختص این بانک نیست و به طور حتم همه این موانع برای همه بانک ها وجود دارد.
وی با اشاره به موفقیت صندوق سرمایه گذاری آرمان افزود: این صندوق یکی از مزیت ها و موفقیت های بانک شهر است که با تلاش فراوان و کاملا قانونی به این نقطه رسید و سایر بانک ها را نیز ترغیب کرد تا چنین صندوقی داشته باشند، به گونه ای که برخی از آنها مجوز گرفتند و به عنوان رقیب بانک وارد شدند، اما با همه این اقدامات، صندوق سرمایه گذاری بانک شهر همچنان رتبه اول را در میان مردم دارد.
خامی با تاکید بر این که هر شعبه یک بانک است، تصریح کرد: امروز، برند بانک شهر و حضور در عرصه های داخلی و خارجی که مورد تحسین همگان است، یک موفقیت بزرگ به شمار می آید.
رئیس هیات مدیره با اشاره به برگزاری نمایشگاه های کتاب استانی با حمایت بانک شهر اظهارکرد: بعد از برگزاری موفق نمایشگاه کتاب تهران، نمایشگاه های استانی نیز در مراکز استان ها با عاملیت بانک شهر در حال برگزاری است که خدمات این بانک ، افزایش ۴۰ درصدی استقبال کنندگان را به همراه داشته است.
وی با بیان این که باید بتوانیم از سهم ذهنی ایجاد شده در مخاطب به خوبی استفاده کنیم ، گفت:حضور پررنگ در بانکداری اجتماعی، حمایت از حمل و نقل عمومی در کلانشهرها به ویژه مترو و اتوبوس،عرضه اوراق مشارکت برای مدیریت شهری و … از اقداماتی است که به منظور افزایش سطح کیفی زندگی شهروندان انجام شده است .
خامی در ادامه اظهارکرد: در ایام اربعین، بانک شهر با استقرار ۲۵ دستگاه خودپرداز و ارائه دینار و ریال، اقدامی تحسین برانگیز انجام داد و همه این فعالیت ها به صورت جهادی با تلاش های منابع انسانی انجام شد که به آن افتخار می کنیم.
رئیس هیات مدیره بانک با بیان این که معنای واقعی مدیریت شبانه روزی را در زحمات دکتر پورزرندی شاهد هستیم، گفت: امروز بیش از ۹۰ درصد منابع بانک متعلق به مردم است و این رضایت و اعتماد در میان مردم ایجاد شده است.
وی در ادامه بر لزوم توجه بیشتر به فعالیت های ارزی تاکید کردو افزود: شهرنت ها مزیت خوبی برای بانک شهر هستند که در بازاریابی می توان به خوبی از آن استفاده کرد و در هر زمینه ای همه همکاران می توانند با تلاش و همدلی موفقیت های بیشتری برای بانک کسب کنند.

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.