تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

بلعیدن یک قفل توسط نوزاد چینی + عکس


قفلی که بوسیله یک نوزاد دو ماهه بلعیده شده بود، بدون ایجاد مشکل و به شکل طبیعی از بدنش دفع شد.

3002095

تصویر جالب گرفته شده بوسیله اشعه ایکس از روده نوزادی که یک قفل را بلعیده بود، والدینش را شوکه کرد. پس از آن که پسر ۲ ساله به والدینش درباره خوراندن یک قفل به برادر نوزادش گفت، آن‌ها با عجله فرزند ۲ ماهه‌اشان را به بیمارستان رساندند. پزشکان بیمارستانی در استان فوجیان چین پس از گرفتن اسکن متوجه شدند قفل در روده کوچک نوزاد بدون حرکت قرار گرفته است.

پزشکان به این نتیجه رسیدند که بهتر است اجازه دهند این قفل با ابعاد ۱٫۵ تا ۰٫۹ سانتیمتر اندکی بزرگتر از ناخن یک فرد بالغ به شکل طبیعی از بدن این نوزاد دفع شود. مادر نوزاد چینی در این باره گفت: زمانی متوجه این اتفاق شدم که قفل را در خانه پیدا نکردم. پس از آن که از پسر بزرگم درباره آن پرسیدم، از شنیدن خبر شوکه شدم. بر اساس گزارش‌ها این قفل حدود ۵ روز پس از بلعیده شدن بدون آن که صدمه‌ای به اندام‌های داخلی نوزاد برساند، از بدن او خارج شد.

3002096

پزشکان به والدین این دو کودک خردسال هشدار دادند اشیای کوچک را از دسترس آن‌ها خارج کنند. آن‌ها همچنین به مادر این کودک گفتند در صورتی که شی‌ء بزرگتری بوسیله این نوزاد خورده شده بود، امکان داشت در گلویش گیر کند و موجب مرگش شود.

نوشته بلعیدن یک قفل توسط نوزاد چینی + عکس اولین بار در پدیدار شد.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.