تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

بردگی جنسی ۱۰۰ دختر افغان توسط نیروهای داعش


بردگی جنسی ۱۰۰ دختر افغان توسط نیروهای داعش 

نیروهای داعش در افغانستان نیز روند بردگی های جنسی در عراق و سوریه را آغاز کرده اند و دختران افغان را به بردگی می گیرند. رئیس نهاد «عدالت برای همه» امروز (یکشنبه) اعلام کرد که گروه تروریستی داعش در دو سال گذشته یکصد زن را در شهرستان های مختلف «ننگرهار» به بردگی جنسی گرفت.

 

«حمیده وردک» روز یکشنبه در نشستی رسانه ای در کابل افزود: این زنان در شهرستان های «کوت»، «هسکه مینه» و «اچین» دستگیر و به بردگی جنسی گرفته شده اند.وردک تصریح کرد: بیشتر زنان در شهرستان اچین که پایگاه اصلی داعش ISIS است به بردگی گرفته شده اند.وی از افزایش خشونت علیه زنان انتقاد کرد و گفت: براساس گزارش های رسیده امسال ۳۵ مورد خشونت علیه زنان در هرات به ثبت رسیده است.

 

وردک افزود: چند روز پیش یک خانم در منطقه «باغ بالا» در شهر کابل هدف اسید پاشی قرار گرفت و دو زن دیگر نیز در «ننگرهار» خودسوزی کردند.به گفته رئیس نهاد «عدالت برای همه»، تازیانه زدن یک زن در «ارزگان» به جرم Crime فرار Escape از منزل، کشته شدن یک دختر در استان «نورستان» به جرم فرار و ازدواج با یک پسر از دیگر حوادثی است که در روزهای گذشته علیه زنان رخ داده است.

 

خانم وردک با بیان اینکه طالبان چند روز پیش دو زن را در شهرستان «دایمرداد» استان «میدان وردک» بازداشت کرده اند ،‌افزود: آنها قصد دارند این زنان را به زور به نکاح افراد خود در آورند.وردک از دولت افغانستان خواست که برای جلوگیری از ادامه خشونت علیه زنان و افزایش آن دست بکار شده و نگذارند مجرمان که در این قضایا دست دارند مصون مانده و به جنایت Crime و خشونت علیه زنان ادامه دهند.

 

 به گزارش پارس ناز وی جنگ، ناامنی، بیسوادی و نداشتن آگاهی زنان از حقوق خود را دلیل ادامه و افزایش خشونت ها علیه زنان دانست و گفت: آگاهی دهی و مجازات عاملان خشونت می تواند در جلوگیری از این پدیده موثر واقع شود

 

مطالب مرتبط :

داعش به دنبال این زن زیبا

این تروریست داعشی به ۲۰۰ دختر ایزدی تجاوز کرده

ترفند داعش برای تشخیص زنان مجرد و متاهل +عکس

گروه تروریستی داعش اینگونه زنان ترک را جذب می کنند

حراج برده های جنسی داعش در فضای مجازی

 

 لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.