تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

بانمک ترین مرغ عشق جهان + تصاویر


3384-mihanfal-com-1

رها مرغ عشق معمولی است. او به علت یک بیماری خاص پرندگان تمام پر هایش را از دست داد. اما صاحبش هرگز به ذهنش خطور نکرد رهایش کند. شما احتمالا در طول زندگیتان برای اولین بار است مرغ عشق فاقد پر می بینید. رها ۲ ساله است. همراه صاحب ۲۳ ساله اش به نام ایزابلا در بوستون آمریکا زندگی می کند. او به نوعی بیماری خاص پرندگان مبتلا است. در موارد حاد پرنده حتی منقار و پاهایش را از دست می دهد. رها خوش شانس بود که فقط پرهایش ریخت.

3384-mihanfal-com-2

رها سالی یکبار آزمایش خون می دهد و به غیر از آن به هیچ چیز جز محبت و خانه گرم محتاج نیست. طرفداران رها در اینستاگرام برایش لباس های بانمکی بافته می فرستند. تا جبران پرهای ریخته اش باشد.

3384-mihanfal-com-3

رها دوستان بالدار ندارد. چون قادر به پرواز نیست. اما نیکی ۱۵ ساله سگ خانواده کمبود دوست را برایش پر میکند. رها از آن پرندگانی است که در قفس دوام نمی آورند. او باید تمام روز در خانه به همراه ایزابلا قدم بزند. مثل دیوانه ها آواز بخواند! رها هر چقدر هم پرنده عجیبی به نظر برسد. و بعضی انسانها از پرندگان بدون پر بدشان بیاید. در واقع متفاوت بودنش او را تا این حد محبوب کرده است. رها در اینستاگرام نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر طرفدار دارد.

3384-mihanfal-com-4

نوشته بانمک ترین مرغ عشق جهان + تصاویر اولین بار در پدیدار شد.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.