تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

این خانم مسن ترین مربی یوگا در جهان است + تصاویر


یک مربی ۹۷ ساله یوگا ۸ کلاس آموزش یوگا را برای علاقه‌مندان به این ورزش طی هفته برگزار می‌کند. این زن ۹۷ ساله ساکن نیویورک به دنبال علایقش که یوگا و رقص هستند به سراسر جهان سفر کرده است. تائو پورچون لینچ، که ماه آینده ۹۸ ساله می‌شود مربی تمام وقت یوگا استودیو «وستچستر» نیویورک است.

311248 - Mihanfal (1)

وی که از سال ۱۹۲۶ تمرین‌های یوگا را در ۸ سالگی در هند آغاز کرده است در این‌باره می‌گوید:”در آن زمان دختران یوگا انجام نمی‌دادند و من پسرها را در ساحل می‌دیدم که با بدنشان اشکال جالبی می ساختند و فکر می‌کردم که این یک بازی جدید است”.

311248 - Mihanfal (2)

وی افزود:”از عمه‌ام در رابطه با این بازی جدید پرسیدم و فهمیدم که نام این حرکات یوگا است و یک ورزش است و نه یک بازی و گفتم اگر پسران می‌توانند این کار را انجام بدهند من هم می‌توانم”. این مربی یوگا، که دو بار ازدواج کرده است و بچه‌ای ندارد، از یوگا توصیف به «طبیعت آشکار» می‌کند که در درون او وجود دارد.

311248 - Mihanfal (3)

او می‌گوید که یوگا برایش«نَفَس زندگی» و تمرین روزانه به وی طول عمر در زندگی داده است؛ به عقیده او هر آنچه شما در ذهنتان وارد کنید محقق می‌شود و وی ترس و پوسیدگی را به ذهنش راه نداده است.

لینچ می‌گوید:”طبیعت دائماً خود را باز می‌یابد و این به ما می‌آموزد که ما هم می‌توانیم خودمان را بازیابیم”. نام وی به عنوان مسن‌ترین معلم یوگا در کتاب رکوردهای جهانی گینس در سال ۲۰۱۲ ثبت شده است.

نوشته این خانم مسن ترین مربی یوگا در جهان است + تصاویر اولین بار در پدیدار شد.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.