تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

اینفانتینو رئیس فیفا شد / اینفانتینو: تلاش می‌کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود

اینفانتینو رئیس فیفا شد / اینفانتینو: تلاش می‌کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود

اینفانتینو رئیس فیفا شد / اینفانتینو: تلاش می‌کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود

به گزارش تسنیم، انتخابات ریاست فیفا امروز (جمعه) در مقر فیفا در سوئیس برگزار شد تا جانشین سپ بلاتر به عنوان مرد اول دنیای فوتبال در چهار سال آینده مشخص شود. در ابتدا آرای لازم برای تعیین نفر اول و برنده این انتخابات به حدنصاب نرسید تا انتخابات به دور دوم کشیده شود.

براساس نتایج دور اول انتخابات، جیانی اینفانتینو، دبیرکل اتحادیه فوتبال ۸۸ رأی، شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا ۸۵ رأی، شاهزاده علی بن آل حسین ۲۷ رأی و ژرومه شامپاینه هفت رأی کسب کردند و این در حالی است که برای پیروزی یکی از این چهار نفر در دور اول حداقل ۱۳۸ رأی لازم بود.

در دور دوم انتخابات ریاست فیفا جیانی اینفانتینوی سوئیسی با ۱۱۵ رأی برای چهار سال آینده رئیس فدراسیون جهانی فوتبال شد. در این رقابت شیخ سلمان بحرینی ۸۸ رأی به دست آورد، چهار رأی به شاهزاده علی بن آل حسین تعلق گرفت و ژرومه شامپاینه نیز رأیی به دست نیاورد.

————————-

اینفانتینو: تلاش می‌کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود/ اجازه نمی‌دهم سیاست در فوتبال دخالت کند

به گزارش خبرگزاری فارس، جانی اینفانتینو با ۱۱۵ رای به عنوان رئیس جدید فیفا برای سال انتخاب شد. او پس از انتخابات اظهار داشت: تلاش می‌کنیم دموکراسی در فیفا برقرارشود. من برای تمام اعضا فیفا پیام می‌دهم و راه اصلاحات را پیش می‌گیرم.
وی افزود: در محیط فوتبال تنها بحث فوتبالی مطرح یم‌شود اجازه دخالت های سیاسی نخواهم داد. زمان اغتشاش در فوتبال به پایان رسیده است. تمام تلاش خود را می کنم تا ثبات در فوتبال پیدا شود. ما تلاش می‌کنیم که فیفا را به جایگاه اصلی‌‌اش برسانیم.

او در پایان سه بار از تمام اعضا تشکر و تقدیر کرد.

تلاش می‌کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود – فارس

www.farsnews.com/139412070015…Translate this page

Fars News Agency

۴۷ mins ago – به گزارش خبرگزاری فارس، جانی اینفانتینو با ۱۱۵ رای به عنوان رئیس جدید فیفا برای سال انتخاب شد. او پس از انتخابات اظهار داشت: تلاش می‌کنیم …

اینفانتینو: تلاش می‌کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود/ اجازه …

www.farsnews.com/newstext.php?…Translate this page

Fars News Agency

۴۷ mins ago – اینفانتینو: تلاش می‌کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود/ اجازه نمی‌دهم … جانی اینفانتینو با ۱۱۵ رای به عنوان رئیس جدید فیفا برای سال انتخاب شد.

اینفانتینو: تلاش می‌کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود – اجازه …

www.qumpress.ir/…/اینفانتینوتلاشدموکراسیفیTranslate this page

۲۸ mins ago – اینفانتینو: تلاش می‌کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود – اجازه نمی‌دهم … جانی اینفانتینو با ۱۱۵ رای به عنوان رئیس جدید فیفا برای سال انتخاب شد.

اینفانتینو: تلاش می‌کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود

football.ir/news/world/…/hefz-infantino-1249735.htmlTranslate this page

۳۲ mins ago – جانی اینفانتینو با ۱۱۵ رای به عنوان رئیس جدید فیفا برای سال انتخاب شد. او پس از انتخابات اظهار داشت: تلاش می‌کنیم دموکراسی در فیفا …

اینفانتینو: تلاش می کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود – تی …

tnews.ir/news/239758402632.htmlTranslate this page

۴۲ mins ago – به گزارش ایفنام، جانی اینفانتینو با ١١٥ رای به عنوان رئیس جدید فیفا برای سال انتخاب شد. او پس از انتخابات اظهار داشت: تلاش می‌کنیم دموکراسی …

اینفانتینو: تلاش می کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود …

tnews.ir/news/14fb58402940.htmlTranslate this page

۳۶ mins ago – اینفانتینو: تلاش می کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود – اجازه نمی دهم … اینفانتینو با ۱۱۵ رای به عنوان رئیس جدید فیفا برای سال انتخاب شد.

دوران اغتشاش در فیفا به پایان رسید اینفانتینو: تلاش می …

www.ghatreh.com/…/دوران-اغتشاش-فیفا-پایان-رسید…Translate this page

۱ hour ago – رییس جدید فیفا اظهار داشت که دموکراسی را در فضای فیفا حاکم خواهد کرد. … به پایان رسید اینفانتینو: تلاش می کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود … از”، جانی اینفانتینو با ۱۱۵ رای به عنوان رییس جدید فیفا برای سال انتخاب شد.

اینفانتینو رئیس فیفا شد / اینفانتینو: تلاش می‌کنم تا …

sargarmestan.com/…/the-fifa-chief-was–i-try-to-be-up…Translate this page

۴ mins ago – رئیس جمهور سوئیس وارد تهران شد …. اینفانتینو: تلاش می‌کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود/ اجازه نمی‌دهم سیاست در فوتبال دخالت کند. رئیس جدید …

اینفانتینو: تلاش می کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود/ اجازه …

khabarfarsi.com/n/15906222Translate this page

۳۲ mins ago – به گزارش خبرگزاری فارس ، جانی اینفانتینو با ۱۱۵ رای به عنوان رئیس جدید فیفا برای سال انتخاب شد. او پس از انتخابات اظهار داشت: تلاش می …

اینفانتینو: تلاش می‌کنم تا دموکراسی در فیفا حاکم شود | خبروان

khabarone.ir/news/781547Translate this page

۳۸ mins ago – به گزارش خبرگزاری فارس، جانی اینفانتینو با ۱۱۵ رای به عنوان رئیس جدید فیفا برای سال انتخاب شد. او پس از انتخابات اظهار داشت: تلاش می‌کنیم …


مطالب مرتبط :
برچسب ها :

,

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.