تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه کسانی وارد مجلس نشوند

اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه کسانی وارد مجلس نشوند

اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه کسانی وارد مجلس نشوند

اصغر فرهادی با حضور در حسینیه ارشاد اظهار داشت: مهمتر از اینکه چه کسی به مجلس برود، این است که چه کسی وارد مجلس نشود. چون معتقدم بعضی از نمایندگان که در گذشته به مجلس رفتند، وضع مملکت را بدتر کردند و الان هم نگرانم.

وی در ادامه افزود: من خیلی از افراد این لیست را نمی‌شناسم، اما آنهایی که نباید وارد مجلس شوند را خوب می‌شناسم. به نظر من مشارکت مردم خیلی خوب است و اگر همه چیز صحیح پیش رود، حتما اصلاح‌طلبان برنده خواهند شد.

این کارگردان به درخواست گزارشگر شبکه دوم سیما برای انجام مصاحبه جواب رد داد و دلیل این مسئله را ممنوع‌التصویر بودن خود در رسانه ملی عناون کرد.

 

اخبار فرهنگی و هنری – ایلنا

اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه …

www.khabaronline.ir/detail/513997

۲ hours ago – اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه کسانی وارد مجلس نشوند. فرهنگ > سینما – ایلنا نوشت: کارگردان فیلم سینمایی «فروشنده» …

اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه کسانی وارد مجلس نشوند.

اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه …

khabarfarsi.com/n/15905768Translate this page

۲ hours ago – به گزارش نامه نیوز، اصغر فرهادی با حضور در حسینیه ارشاد اظهار داشت: مهمتر از اینکه چه کسی به مجلس برود، این است که چه کسی وارد مجلس نشود.

اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه …

zooya.ir/news.php?…اصغر%۲۰فرهادی%۲۰هم%۲۰در%۲…

اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه کسانی وارد مجلس نشوند · فرمانده ارشد حزب الله در جنوب حلب به شهادت رسید · پوتین: دشمنان خارجی قصد دارند …

اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد مهم-خبرآنلاین|خبرپو

khabarpu.com/n.php?…اصغرفرهادیهم-در-انتخابات-…

اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد مهم-خبرآنلاین|خبرپو, مرجع اخبار و نيازهای … اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه کسانی وارد مجلس نشوند.

ایلنا نوشت: کارگردان فیلم سینمایی «فروشنده» گفت: باید از حضور برخی‌ها در مجلس شورای اسلامی جلوگیری کنیم.

۲ hours ago – اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه کسانی وارد مجل. …. اصغر فرهادی,انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان … وعاظ و ائمه جماعات تهران تذکر داد که ما باید مواظب باشیم که بچه‌هایمان گمراه نشوند و این از وظایف شماست.*** …

اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه کسانی وارد مجلس نشوند. راه فردا · دعوت انتخاباتی خانه موسیقی / دغدغه‌ آینده‌ ایران را دارید، پای صندوق‌های رأی …

اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که … – همه جو

hamejoo.ir/اصغرفرهادیهم-در-انتخاباتشرکتکرد-مه/

… «فروشنده» گفت: باید از حضور برخی‌ها در مجلس شورای اسلامی جلوگیری کنیم. … اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه کسانی وارد مجلس نشوند.

خبرچه اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که …

khabarche.ir/…/اصغرفرهادیهم-در-انتخاباتشرکت-…

۲ hours ago – مجلس سینمایی اسلامی انتخابات عصر جمعه هفتم اسفند ماه ۱۳۹۴ خبر اصغر فرهادی هم در انتخابات شرکت کرد / مهم این است که چه کسانی وارد مجلس نشوند.

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

,

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.