تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

ازدواج جنجالی زوجی که ناگهان فهمیدند خواهر برادرند +عکس


ازدواج جنجالی زوجی که ناگهان فهمیدند خواهر برادرند 

زوج جوانی که برای مراسم عروسی خود برنامه ریزی میکردند  ناگهان با حقیق تلخ و شوکه کننده ای روبرو شدند ! این در حالی بود که آنها یک پسر داشتند ! خبر مانند آب سردی بر تن آنها ، بهت زده شان کرد ! اگرچه تلخ بود اما به گزارش ایران ناز واقعیت این بود که آنها خواهر و برادر هستند ! ماجرای ازدواج شوکه کننده این خواهر و برادر که قوانین ازدواج را بهم ریختند مردم را متحیر کرد !

ازدواج جنجالی زوجی که ناگهان فهمیدند خواهر برادرند +عکس

ماجرا ازین قرار بود که به گزارش ایران ناز این خواهر و برادر اولین بار در ماه مه با روزنامه ها درباره ماجرای شوکه کننده ای صحبت کردند: آنها متوجه شدند که پدرشان یکی است و وارد یک رابطه جنسی با محارم شده اند.

و اگرچه این زوج – که با نام “جیمز” و “مائورا” شناخته می شوند متوجه شدند که ازدواجشان با هم غیر قانونی است، ولی می گویند که همچنان مصممند تا مابقی عمرشان را با هم بگذرانند و برای این کار قانون را نادیده خواهند گرفت.

ازدواج جنجالی زوجی که ناگهان فهمیدند خواهر برادرند +عکس

جیمز گفت: “ما برای ازدواجمان درخواست را ارائه کرده ایم و اشتباهی در تشریفات اداری رخ نداده است، به همین خاطر در اواخر این ماه خواهیم توانست ازدواج کنیم.

“برنامه ریزیمان برای کریسمس بود ولی تصمیم گرفتیم تاریخ آن را جلوتر بیاندازیم. مائورا لباس عروسیش را پوشیده است،

ما لباسهای یکسانی را برای خودم و پسرمان سفارش داده ایم.“ما یک کیک هم سفارش داده ایم و قصد داریم که چند هفته بعد از عروسیمان به ماه عسل برویم.“مراسم عروسیمان خیلی کوچک خواهد بود. ما دو شاهد داریم که آنها را خیلی خوب می شناسیم و آنها از وضعیتمان مطلعند.

اطلاعی ندارم که آیا پدرم خواهد آمد یا نه و آیا هیچیک از والدینمان در آن مراسم خواهند بود یا نه.” “پسرمان از این ازدواج هیجانزده شده است. او می داند که چه اتفاقی در حال وقوع است. برای خودم و مائورا هنوز خیلی قابل هضم نیست که داریم ازدواج می کنیم.”

اکنون، اگرچه جیمز و مائورا نیمه برادر و خواهر هستند، ولی مصممند که ازدواج کنند. بعد از آنکه پدر بیولوژیکی جیمز ازدسترسی به او منع شد، آنها از نقض قانون ابایی ندارند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

چرا همزمان نمی شود با ۲ خواهر ازدواج کرد؟

 

مردی که همزمان با ۲خواهر دوقلو و دختر خاله شان ازدواج کرد! عکسلینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.