تبلیغات
کد تبلیغات
دسته بندي

             

اخبار جدید از فیلم جنگ جهانی زد ۲


اخبار جدید از فیلم جنگ جهانی زد ۲

فیلم جنگ جهانی زد ۲ که قسمت اولش با استقبال خوبی رو به رو شد به تازگی کارگردان قسمت دومش را شناخت و شواهد از اکران زودهنگام آن حکایت میکرد که حالا بنا بر گزارشاتی که رسیده واقعیت چیز دیگری ست.

t7567uyujr7865u7ty

این تاریخ از سوی تهیه کنندگان فیلم به عنوان زمان اکران عمومی آن اعلام شده است.اما منابع نزدیک به دنیای سینما می گویند سازندگان فیلم نمی توانند تا این تاریخ، آن را آماده نمایش عمومی کنند.

به گفته آن ها، کار تولید فیلم زمان زیادی خواهد برد و تا زودتر از سال ۲۰۱۸، نمی تواند خود را آماده دیدار با تماشاگران کند.تهیه کنندگان این اکشن علمی تخیلی و دلهره آور در کمپانی پارامونت، نسبت به این اظهار نظر هنوز واکنشی نشان نداه اند.

هفته قبل دومین قسمت اکشن آینده نگرانه «جنگ جهانی زد» کارگردان خود را پیدا کرد. دیوید فینچر برای کارگردانی این فیلم، پشت دوربین قرار خواهد گرفت.

طی دو سال اخیر چند بار بحث ساخت قسمت دوم فیلم مطرح شد، اما هر بار در زمان انتخاب کارگردان آن به بن بست رسید.فینچر در ساخت فیلم های زامبی و خلق دلهره و تنش تخصص دارد و دلیل انتخاب او برای کارگردانی «جنگ جهانی زد» هم همین موضوع بوده است.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، براد پیت در قسمت دوم فیلم در نقش اصلی بازی خواهد کرد. او در قالب کاراکتر گری لین ظاهر می شود.در این قسمت از فیلم، او در کنار تلاش برای محافظت از جان خانواده اش، باید راه هایی برای مقابله با هجوم زامبی ها پیدا کند.

فیلم جنگ جهانی زد 2

اخبار فیلم جنگ جهانی زد ۲ و سینما

تهیه کنندگان فیلم گفته اند که کلید فیلم برداری فیلم جنگ جهانی زد ۲ ، اوایل سال ۲۰۱۷ در لوکیشن های شهر نیویورک زده می شود.رسانه های گروهی سال قبل از خوان آنتونیو بایونای اسپانیایی زبان، به عنوان کارگردان احتمالی این فیلم نام برده بودند.

جنگ جهانی زامبی ها (به انگلیسی: World War Z) فیلمی محصول سال ۲۰۱۳ بر مبنای رمان پرفروش جنگ جهانی زد: تاریخ شفاهی جنگ زامبی نوشته مکس بروکس است. فیلمنامه این فیلم را متیو مایکل کارناهان نوشته است.

پیت در این فیلم در نقش یک مامور سازمان ملل به نام گری لین بازی می‌کند که سفری بین‌المللی را علیه زمان شروع می‌کند تا مانع از شیوع نسل زامبیها شود. او در کنار تلاش برای نجات جان مردم عادی، باید از خانواده خود نیز در برابر حمله زامبی‌ها محافظت کند.

نوشته اخبار جدید از فیلم جنگ جهانی زد ۲ اولین بار در بیوگرافی ۹۸ پدیدار شد.لینک منبع

مطالب مرتبط :
برچسب ها :

جدیدترین مطالب
شبکه بهینه سازی محتوا تیکفا برای مشاهده بیشتر کلیک کنید.